Eyeshadow palette 50 colors | Tone per syte

1,950 L

Ka stok

 • Eyeshadow palette.
 • Me 50 ngjyra te ndryshme.
 • Ngjyra matte dhe me shkelqim.
 • Mund t’i perdorni per cdo rast.
 • Strukture cilesore.
KODI: eyeshadow-palette-50-colors Kategori: , ,

EYESHADOW PALETTE 50 COLORS

Tone per syte  me 50 ngjyra te ndryshme. Per te gjitha vajzat te cilat jane te dhena pas make up, ky eshte produkti i duhur per ju. Nje shumellojshmeri mundesish per te krijuar make up te ndryshme dhe te vecante.

Nga nje ngjyre te ndryshme per secilin rast te vecante qe ju keni. Me cilesi maksimale. Tonet e syve do te qendrojne gjate ne lekuren tuaj, per aq kohe sa ju do te keni nevoje. Me kete palette ju mund te beni make up-in e mengjesit por gjithashtu edhe te darkes.

Specifikat:
 • Eyeshadow palette.
 • Me 50 ngjyra te ndryshme.
 • Ngjyra matte dhe me shkelqim.
 • Mund t’i perdorni per cdo rast.
 • Strukture cilesore.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Eyeshadow palette 50 colors | Tone per syte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

eyeshadow palette tone per syte bli online

Eyeshadow palette 50 colors | Tone per syte