Krem fytyre kunder rrudhave Retinol Anti aging skin care

890 L

Ka stok

KODI: i-987675 Kategori: ,

KREM FYTYRE KUNDER RRUDHAVE RETINNOL

Krem fytyre me retinol qe rrit elasticitetin e lekures, stimulon prodhimin e kolagjenit, ndihmon ne zvogelimin e linjave te imeta dhe permiresimin e vrazhdesise se lekures.

Antioksidantet natyrale do te zvogelojne pigmentimin e lekures, heqin njollat dhe shenjat duke i dhene njetrajtesi toni lekures duke e bere me te bute dhe elastike.

Reduktoni rrudhat ekzistuese te fytyres, parandaloni formimin e rrudhave te reja dhe jepini elasticitet asaj.

Perdoret ne mengjes dhe ne darke pasi te keni pastruar fytyren duke dhene rezultat ne nje kohe te shkurter.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kremra

Ngjyra

Be the first to review “Krem fytyre kunder rrudhave Retinol Anti aging skin care”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem fytyre me retinol online ne dyqan taxi

Krem fytyre kunder rrudhave Retinol Anti aging skin care