Fitoretinol me efekt anti rrudhe dhe veti rigjeneruese

1,500 L

Ka stok

KODI: i21721613 Kategori: ,

FITORETINOL ME EFEKT ANTI RRUDHE | VETI RIGJENERUESE

Fitoretinol me efekt anti rrudhe i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures. Me veti rigjeneruese nxit prodhimin e kolagjenit dhe zbut lekuren.

Phytoretinol eshte nje ekuivalent i vitamines A me origjine bimore qe perthithet mire nga lekura.

Perberes i paster aktiv qe stimulon qarkullimin e qelizave, nxit sintezen e kolagjenit dhe zbut linjat e shprehive te fytyres. Fitoretinoli eshte me i bute ne lekure sesa vitamina A.

Shtoni 1 – 2 pika fitorenol ne krem hidratues ose serum si permiresues te lekures. Perberja behet me e bute dhe siguron qe te absorbohet shpejt nga lekura ndersa intensifikon efektivitetin.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Fitoretinol me efekt anti rrudhe dhe veti rigjeneruese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fitoretinol per fytyre ne shitje online dyqan taxi

Fitoretinol me efekt anti rrudhe dhe veti rigjeneruese