Krem fytyre anti rrudhe | Xhel hidratant Sativ Action

2,200 L

Ka stok

KODI: i2172168 Kategori: ,

KREM FYTYRE ANTI RRUDHE SATIV ACTION

Krem fytyre me veprim anti-plakje, i krijuar per te hidratuar intensivisht dhe per te luftuar shenjat e plakjes dhe lodhjes ne fytyre.

Ka nje strukture te lehte dhe lehte te absorbueshme, me formule ekskluzive te bazuar ne acidin Hialuronik dhe Phytoretinol qe ndihmon ne stimulimin e prodhimit te kolagjenit dhe rinovimin e qelizave.

Gjithashtu permban kafeine stimuluese dhe CBD, nje ekstrakt i fuqishem i kanabis sativa i njohur per vetite e tij te jashtezakonshme antioksiduese dhe ribalancuese.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Krem fytyre anti rrudhe | Xhel hidratant Sativ Action”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem fytyre antirrudhe me cbd blerje online ne dyqan taxi

Krem fytyre anti rrudhe | Xhel hidratant Sativ Action