Krem Constanta kundra rrudhave | Anti wrinkle

2,050 L

Ka stok

 • Kundra njollave te moshes.
 • Anti rrudhe.
 • Rrit elasticitetin e lekures.
 • Mban fytyren e hidratuar.
 • Per nje lekure te bute si mendafshi.
KODI: krem-constanta-kunder-rrudhave Kategori: ,

KREM CONSTANTA KUNDRA RRUDHAVE

Posacerisht për t’i rezistuar shenjave të plakjes. Teknologjia e fundit dhe efekti hidratues me qëndrueshmëri të gjatë e bejne kete krem akoma edhe me te kerkuar.

Ndihmon në minimizimin e shfaqjes së rrudhave, dhe njollave të moshës. Siguron efekt të menjëhershëm të efekteve të gjata hidratuese të lëkurës. Studimi klinik tregon qe kremi Constanta ka arrire te përmirësoj tensionin dhe tonin e lëkurës.

Specifikat:
 • Marka: Constanta
 • Lloji i përshtatshëm i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
 • Madhësia: 30 ml Lloji: Hidratues
 • Kundra rrudhave dhe njollat e moshes.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Krem Constanta kundra rrudhave | Anti wrinkle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem constanta antiwrinkle kunder rrudhave bli online dyqan taxi

Krem Constanta kundra rrudhave | Anti wrinkle