Kreher stilues per floket VGR | Ceramic hair styler

2,900 L

Ka stok

Kreher stilues per floket me dy koka te nderrueshme dhe dizajn te thjeshtuar ergonomik, i lehte per tu mbajtur dhe perdorur.

KODI: f-09876558 Kategori: ,

KREHER STILUES PER FLOKET VGR

Kreher stilues per floket nga VGR me dizajn praktik ne forme furce.

Me funksionin rrotullues, mund te rrotullohet 360 grade qe ju mundeson te thani flokët tuaj pa mundim.

Shumefunksionale e përshtatshme per tharje, kacurrela apo floke te drejta dhe nje larmi stile dhe modele te flokeve.

Praktike dhe e lehte per t’u perdorur, teper efikase ne perdorim per te krijuar modelin qe deshironi.

Karakteristika

  • Modeli: V-559
  • Fuqia: 650W
  • Per floke te thate dhe te lagur
  • Maks. temperatura: 150 gradë Celsius
  • Koha optimale e stilimit: 1-2 min.
  • Materiali i pllakes: Qeramike turmaline
  • Ngjyra: e zeze
  • Materiali: plastike
  • Madhësia: 20.5 x 5.2 x 5.5cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Stilues Flokesh

Ngjyra

,

Be the first to review “Kreher stilues per floket VGR | Ceramic hair styler”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kreher elektrik flokesh vgr bli online ne dyqan taxi

Kreher stilues per floket VGR | Ceramic hair styler