Kreher me avull per stilimin e flokeve Shinon

2,400 L

Ka stok

  • Kreher stilues per floket me avull
  • Me ekran LCD per kontrollin e temperatures
  • Punon me avull per efikasitet me te larte
  • I pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve
KODI: kreher-me-avull-shinon Kategori: , ,

KREHER ME AVULL PER STILIMIN  E FLOKEVE

Kreher stilues per floket me avull , per te krijuar stilimin e flokeve qe deshironi ne menyren me te thjeshte.kreher elektrik per drejtimin e flokeve dyqan taxi

I dyanshem, kreheri mundeson drejtimin e flokeve ne nje pjese me te madhe duke kursyer kohen dhe pa shume mundime.

Ekrani dixhital LCD ne trupin e tij ju lejon te shikoni gradimin e temperatures dhe ta zgjidhni sipas preferences tuaj.

Karakteristika specifike e ketij kreheri eshte qe punon me avull i cili ju mundeson te stiloni floket pa pasur nevoje ti lagni ato me uje.

Opsioni i avullit eshte opsional, pasi kreheri mund te perdoret dhe thjeshte.

Stiloni floket pa i djegur ato, shpejt dhe lehte me drejtuesin me avull Shinon.

Kreher 2ne1 me avull

Kurseni kohen ne mengjes kur duhet te dilni nga shtepia, pasi kreheri do ti kryeje te dyja proceset per ju.

Drejton floket nderkohe qe i krihni ato, deri ne dhjete here me shpejt se piasterat e zakonshme.

Ngrohje e shpejte dhe efikase per te krijuar krehjen e deshiruar nga ju ne vetem caste.

Kreheri eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve pa perjashim; floket e lyer, me kacurrela apo onde do te kene stilimin e duhur ne vetem pak minuta.

Floket tuaj do te jene te bute dhe te lemuar, plot shkelqim pas krehjes dhe nuk do te shqetesoheni me per floke te djegur.

Specifika

  • Modeli: TG-8729
  • Materiali: aliazh
  • Temperatura: 120-220 grade
  • Ngjyra: e bardhe
  • Tensioni: 220-240V
  • Fuqia: 65W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Kreher me avull per stilimin e flokeve Shinon”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kreher elektrik me avull online dyqan taxi

Kreher me avull per stilimin e flokeve Shinon