Kreher elekrik per modele flokesh | DSP

4,890 L

Ka stok

KODI: kreher-elektrik-dsp Kategori: ,

KREHER ELEKTRIK PER MODELE FLOKESH DSP

Kreher elektrik per modele flokesh DSP 20133 i cili vjen me bateri me kapacitet të lartë. Kreheri funksionon ne menyren me te shpejte dhe me te mire te mundshme.

Eshte i sigurt ne perdorim dhe i shpejte. Nuk do te keni nevoje te harxhoni parate dhe kohen tuaj ne sallonet e bukurise.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kreher elekrik per modele flokesh | DSP”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kreher elektrik per floket dsp

Kreher elekrik per modele flokesh | DSP