Kreher drejtues per floket Nova NHC 8810

1,290 L

Ka stok

KODI: i-898989893 Kategori: ,

KREHER DREJTUES PER FLOKET NOVA NHC 8810

Kreher drejtues per floket me nje dizajn unik i cili kreh dhe drejton flokun njekohesisht.

Ngrohes PTC me ngrohje te shpejte drejton floket ne pak caste pa i djegur ato. Krijoni stilin tuaj te preferuar te flokeve pa shpenzime te teperta ne sallone bukurie.

Pjasteri elektrik per floke te drejta dhe me volum eshte zgjidhja optimale.  Kreheri eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve.

Siperfaqja e kreherit eshte e veshur me teknologji nano per t’u siguruar që është e sigurt të mos dëmtojë flokët,

Karakteristika:

  • Marka: NOVA
  • Modeli: NHC-8810
  • Materiali ABS
  • Fuqia: 25 W
  • Tensioni: 110-240 V

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

,

Be the first to review “Kreher drejtues per floket Nova NHC 8810”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kreher flokesh drejtues blerje online ne dyqan taxi

Kreher drejtues per floket Nova NHC 8810