Furce stiluese flokesh 5 ne 1 | Hot Air Brush

6,500 L

Ka stok

Furce stiluese flokesh me ajer e cila perdor teknologji te avancuar te joneve negative dhe veshje qeramike per te parandaluar ngaterrimin dhe elektrizimin e flokeve.

KODI: f-09876550 Kategori: ,

FURCE STILUESE FLOKESH | HOT AIR BRUSH

Furce flokesh stiluese me 5 funksione te ndryshme ne 1. Furce, kreher, tharese, mashe dhe piaster ne nje pajisje te vetme.

Gradim i rregullueshem i nxehtesise dhe shpejtesise ne trupin e stilues per t’ju pershtatur preferencave tuaja.

Forma e dorezes se kesaj furce eshte ergonomike e lehte per tu mbajtur dhe perdorur.

Motor i fuqishem pune, pa zhurma bezdise gjate krehjes se flokeve.

Karakteristika

  • Furce, kreher, tharese, mashe dhe piaster
  • Materiali i produktit: ABS + aliazh alumini
  • Permasa : 23*40CM

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Stilues Flokesh

Ngjyra

,

Be the first to review “Furce stiluese flokesh 5 ne 1 | Hot Air Brush”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stilues flokesh 5 ne 1 bli online ne dyqan taxi

Furce stiluese flokesh 5 ne 1 | Hot Air Brush