Korse per nje bel te holle | Korrigjues beli per femrat

1,390 L

Ka stok

  • Ideuar per femrat.
  • Hollon belin dhe i jep forme.
  • Mund te vishet nen rroba.
  • Perdoret ne cdo pjese te dites.
  • Shume i lehte per t’u veshur edhe per t’u hequr.
KODI: K-200720-066 Kategori: , ,

KORSE BELI PER FEMRAT

Nese keni disa kile te teperta po nuk po mundeni dot qe t’i hiqni, ne palester ju mungon vullneti te shkoni atehere e vetmja zgjidhje qe mos te shqetesoheni per kilet e teperta dhe mbi te gjitha te vishni cfare do qe deshironi zgjidhni korsen ” Waist trimmer Belt NY-32″.

KORRIGJUES PER BEL TE HOLLE EDHE TE TONIFIKUAR

Ky korrigjues jo me kot do te ishte nje zgjedhje perfekte sepse do e bente belin tuaj me mire sec e keni enderrur. Ai forcon shume pjesen e barkut dhe e bën më të hollë belin dhe pjesën e mesme të belit.

korse dobesimi beli bli online dyqan taxiAjo e bene belin tuaj te duket e holle edhe te jete sikur keni vajtur ne palester per nje koe tejet te gjate.

Askush nuk d te kuptoje qe ju e keni veshur nje te tille sepse nuk duket nen rrobat. Ju jeni te lire te vishni rroba te holla, fustane edhe perseri asnje nuk do te veri re qe ju keni nje korse te veshur. Pasi korse nuk formon gunga ndryshe nga c’ been zakonisht korset e tjera.
Ajo pershtatet shume mire me formen e belit tuaj pasi ka nje material elastik dhe shume te qendrueshem.

Nuk keni pse te shqetesoheni per pjesen e frymemarrjes apo levizshmerise sepse do t’i beni ne menyre perfekte te dyja. Korse ju lejon te merrni fryme lirisht dhe po ashtu te beni cfaredo aktiviteti qe deshironi.

Per ta perdorur ne menyre afatgjate dhe me cilesine maksimale rekomandohet te lahet me dore.

Porosit Online dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Korse per nje bel te holle | Korrigjues beli per femrat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse dobesimi beli bli online dyqan taxi

Korse per nje bel te holle | Korrigjues beli per femrat