Korrigjues per shpinen | Korse per meshkujt | Profesionale

1,200 L

Ka stok

  • Ideuar per shpinen edhe per qafen.
  • Gjendet ne ngjyre te zeze.
  • Gjendje ne te gjitha masat.
  • I perbere prej materilit te neoprene.
  • Rekomandohet te lahet me dore.
KODI: strengthened version of humpback strap Kategori: ,

KORRIGJUES PER SHPINE-KORSE PER MESHKUJT

Deshironi qe te keni nje qendrim te drejte edhe jo te kerrysur? Deshironi qe teksa ecni mos te ndjeni siklete ose dhimbje muskulare?

Dyqan Taxi sjell korsen e duhur per te sjelle tek ju buzeqeshjen edhe vetbesimin.

KORSE PER SHPINEN DHE SHPATULLAT

Korseja eshte e perbere nga materiali i neoprene, i cili eshte jashtezakonishte cilesor edhe kete do ta shihni ne dendesine dhe plotesine qe ka korseja teksa e vishni.

Ju do te pershtateni menjehere me te edhe nuk do ta keni aspak te lehte ta vishni apo ta hiqni.

Madje ju mund ta vishni pa asnje shqetesim edhe nen rrobat tuaja edhe me pas te vazhdoni aktivitetin e dites.

Korseja ju kujton vazhdimisht se kush eshte qendrimi i duhur qe duhet te kete shtylla juaj kurrizore apo shpatullat edhe duke u dhene atyre formen e duhur menjehere sapo ju mbani nje qendrim jo te duhur.

Gjithashtu sapo te vishni kete korse edhe ta mbani per nje kohe me te gjate do te shihni qe trupi juaj do te jete elastik edh do te levize me lirshmeri te plote.

Rrit shume qarkullimin e gjakut.

SPECIFIKATkorse shpine qafe shpatulla meshkujt bli online dyqan taxi

Korrigjon qendrimin e shpatullave edhe te shpines.

Ofron mbështetje të butë dhe te rehatshme.

Shume e rehatshme dhe e lehtë për t’u veshur.

Materiali: Neoprene.

Ideuar per meshkujt.

Gjednet ne ngjyre te zeze.

Te gjitha masat ne gjendje.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Korrigjues per shpinen | Korse per meshkujt | Profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse shpine qafe shpatulla meshkujt bli online dyqan taxi

Korrigjues per shpinen | Korse per meshkujt | Profesionale