Korrigjues per belin | Tonifikues per femrat | Multifunksional

1,200 L

Ka stok

  • Me nje dizajn ne formen e kanatjeres.
  • Vendoset lehtesisht rreth belit.
  • I perbere nga disa shtresa dhe eshte i pajisur me zinxhire dhe kopsa.
  • Bene te mundur dobesimin dhe forcon sistemin imunitar.
  • Sygjerohet te lahet me dore per ruajtjen e cilesise se tij.
KODI: ECC-20620-029 Kategori: , , ,

KORRIGJUES PER BELIN -MULTIFUNKSIONAL

TONIFIKUES BELI PER FEMRAT – SLIMMING CLOTHES

E keni tepruar me ushqimin kohet e fundit ? Nuk mund te vishni me fustanet qe blete para 1 muaji sepse nuk ju qendrojne mire ne trup? Nuk keni pse te shqetesoheni me sepse ne e kemi gati zgjidhjen per ju.

Korrigjuesi per belin eshte investimi qe ju duhet te beni patjeter per veten tuaj ne menyre qe presioni juaj psikologjik te marre fund dhe ju te filloni te ndjeheni mire me veten tuaj.

KORSE BELI PER FEMRAT- SLIMMING CLOTHES

Korseja eshte e perbere nga disa shtresa per te arritur nje efekt sa me maksimal ne trupin tuaj.

Ajo rrit temperaturen e trupit tuaj duke bere te mundur djersitjen. Mirepo djersitja eshte nje tregues mjaft i mire qe me trupin tuaj po ndodh dicka qe kur kryeni aktivititete fizike apo kur vendosni ne levizje muskujt tuaj e cila me vone passjell edhe humbjen ne peshe.

Tonifikuesi per belin ndihmon shume edhe ne qarkullimin me te mire te gjakut ne zonen e barkut. Ajo gjithashtu nuk krijon asnje veshtiresi ne frymemarrje, gje e cila ndodh me korsete e tjera te zakonshme.

Kjo korse pervec tonifikon belin bene te mundur edhe korrigjimin e shpines duke e imponuar ate per nje qendrim me te drejte.

Ky korrigjues eshte i perbere nga kopsa edhe zinxhiri ne menyre qe te qendroje me mire i fiksuar ne trup dhe te sjelli rezultatet me maksimale per ju.

Korrigjuesin per beli mund ta vishni ne cdo momente te dites, si edhe gjate nates dhe nuk do ndjeheni asnjehere te bezdisur prej saj.

Per ruajtjen e cilesise se saj si ne fillim rekomandohet qe ajo te lahet me dore.

Korseja mund te qendroje pa problem nen rrobat tuaja duke ju bere qe tashme te vishni cdo gje qe deshironi dhe te keni nje levizshmeri me te lehte.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Korrigjues per belin | Tonifikues per femrat | Multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

latex femer kanatjere dobesim produkt bli online dyqan taxi

Korrigjues per belin | Tonifikues per femrat | Multifunksional