Tonifikues per belin | Korse dobesimi per femrat

1,200 L

Ka stok

  • Prej materiali Latex natyral dhe pambuku.
  • Jep lirshmeri ne levizje dhe ne frymarrje.
  • Me tre shtresa te ndryshme.
  • Nxit temperaturen e trupit dhe djeg shtresat dhjamore ne zonen e barkut.
  • Vishet shume lehte dhe rekomadohet te lahet me dore.
KODI: ECC-20620-028 Kategori: , ,

TONIFIKUES PER BELIN – KORSEJA PER FEMRAT

KORSE BELI – WEIST BELT WITH ZIPPER PRESSURE

Tonifikuesi i belit eshte krijuar per te hequr ne menyre te jashtezakonshme cdo kilogram te tepert ne trupin tuaj, sidomos ne pjesen e barkut e cila eshte zona qe kemi me shume problem. Korseja me shtresa te trefishta eshte e perbere nga materialit i latex dhe pambukut. Kjo perberje e korses bene te mundur qendrueshmerine qe ajo ka dhe vecanerisht aftesine per te marre fryme lirisht.

Me kete korrigjues beli ju do te keni mundsi te vishni nje larmishmeri fustanesh te cilat do te duken ne menyre perfekte ne trupin tuaj pasi te keni veshur kete korsen.

Tonifikuesi ka nje strukture fleksibel per dobesimin e belit duke ju bere ju te ndjeheni te bukur dhe mire me veten tuaj dhe qe ju me ne fund do te keni belin qe keni deshiruar.

SPECIFIKAT

Material me cilësi te larte me 100% Latex natyral dhe pambuku.korseja per femrat dobesim bark produkt online dyqan taxi

Jep lirshmeri ne levizje dhe ne frymemarrje.

Mund ta perdorni ne cdo momente qe deshironi pa ju penguar aspak.

Mberthehet me disa kopsa.

E projektuar per femrat.

Me tre shtresa te ndryshme.

Nxit temperaturen e trupit dhe djeg shtresat dhjamore ne zonen e barkut.

Vishet shume lehte dhe rekomadohet te lahet me dore.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Tonifikues per belin | Korse dobesimi per femrat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korseja per femrat dobesim bark produkt online dyqan taxi

Tonifikues per belin | Korse dobesimi per femrat