Korrigjues i postures per femra per drejtimin e shpines

1,890 L

Ka stok

KODI: i-987669 Kategori: ,

KORRIGJUES I POSTURES PER FEMRA

Korrigjues i postures per femra efikas per drejtimin e shpines, hapjen e shpatullave dhe te kraharorit.

Me shirit te rregullueshem ju ofron rehati maksimale dhe nuk do te krijoje ndjesi bezdisje gjate perdorimit.

Qendrimi i keq jo vetem qe do tju shkaktoje dhimbjen ne qafe, shpatulla dhe shpine, por gjithashtu do te dobesoje muskujt tuaj.

Qellimi i korrigjuesit te shpines eshte te ndertoje forcen e muskujve tuaj dhe ndergjegjesimin per qendrimin korrekt.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mbajtese shpine

Ngjyra

Be the first to review “Korrigjues i postures per femra per drejtimin e shpines”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korrigjues posture per femra online ne dyqan taxi

Korrigjues i postures per femra per drejtimin e shpines