Komardare plazhi per femije me personazhe Disney

490 L

Ka stok

KODI: Q-7783231 Kategori: , ,

KOMARDARE PLAZHI ME PERSONAZHE DISNEY

Komardare plazhi per femije me printe te ndryshme te personazheve te Disney.

Argetoni femijet dhe freskojini ata ne plazh ne menyren me te sigurt me ane te komardareve rezistente.

Te pershtatshme per femije mbi moshen 3 vjec. Ofron rehati maksimale dhe do t’i ndihmoje te vegjlit tuaj te notojne me lehtesi ndersa mesojne fillesat e notimit.

Vjen ne nje kombinim ngjyrash dhe personazhesh te animuara, duke ofruar qendrueshmeri dhe rehati.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Komardare plazhi per femije me personazhe Disney”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komardare per femije disney online ne dyqan taxi

Komardare plazhi per femije me personazhe Disney