Komardare per femije Llama pool float

2,490 L

Ka stok

KODI: x-39901992 Kategori: , ,

KOMARDARE PER FEMIJE LLAMA FLOAT

Komardare per femije me dizajnin e lames kaq terheqese ne pamje dhe shume funksionale ne perdorim.

Shijoni veren dhe pushoni ne komardaren Intex Llama. Kjo komardare eshte pikerisht ajo cka ju nevojitet per te sjelle argetim ne pishine, liqen ose plazh.

Me dy doreza kapese per ti bere femijet te ndjehen me te sigurt.

Konstruksioni 100% PVC siguron qendrueshmeri dhe rezistence edhe pas nje perdorimi afatgjate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Komardare per femije Llama pool float”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komardare per femije intex llama online ne dyqan taxi

Komardare per femije Llama pool float