Komardare noti ne forme kurore 90cm Rainbow Crown

1,990 L

Ka stok

KODI: Q-7783228 Kategori: , ,

KOMARDARE NOTI NE FORME KURORE

Komardare noti ne forme kurore me diameter 90 cm me ngjyra te larmishme terheqese per syrin.

Teminat shumengjyreshe mbushin rrethin gjigant te komardares me fryrje, i pershtatshem per femije dhe te rritur.

Komardarja eshte prej materiali PVC jo toksik dhe miqesor me mjedisin i cili nuk irriton lekuren e trupit tuaj.

Dhurata perfekte per miqte , te afermit apo femijet per ditet e nxehta te veres. Zgjidhja ideale per tu argetuar ne festat prane pishines, ne nje dite plazhi ne det apo liqen.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

,

Be the first to review “Komardare noti ne forme kurore 90cm Rainbow Crown”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komardare per plazh rainbow crown online ne dyqan taxi

Komardare noti ne forme kurore 90cm Rainbow Crown