Komardare me ulese dhe timon per femije Seat Ring

1,290 L

Ka stok

KODI: Q-7783232 Kategori: , ,

KOMARDARE ME ULESE DHE TIMON

Komardare me ulese dhe timon, ne forme te rrumbullaket ideale per bebe ne pushimet verore.

E sigurt ne perdorim per femijet e vegjel fale dizajnit te saj, me krahe anesore dhe mbeshtetese te pasme.

Fryhet lehtesisht me ane te nje pompe per komerdare dhe shfryhet per tu palosur ne permasa te vogla per ta marre me vete ne plazh.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Komardare me ulese dhe timon per femije Seat Ring”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

swimming ring for kids komardare online ne dyqan taxi

Komardare me ulese dhe timon per femije Seat Ring