Kenga e fundit – Nicholas Sparks

1,000 L

Ka stok

Veronika Miller, qe te gjithe e therrasin Roni, eshte shtatembedhjete vjeçe, jeton ne Nju Jork,
frekuenton klubet me trendi te qytetit dhe eshte e bindur se eshte nje vajze e pavarur.
KODI: r-kengaefundit KATEGORIA: ETIKETIMI:

KENGA E FUNDIT

Veronika Miller do te kalonte veren ne Uilmington, ne Karolinen e Veriut.
Stivi i cili ishte i ati i saj, do ta kalonte veren bashke me te.
Ai ishte nje ish-mesues pianoje dhe koncertist qe e kishte braktisur familjen tashme prej vitesh.
Shtatembedhjete vjecarja qe te gjithe e therrasin Roni, eshte e bindur se eshte nje vajze e pavarur.
Kalimi i veres me te atin do ta vinte ne dyshim bindjen e saj.

Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Kenga e fundit – Nicholas Sparks”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kenga e fundit bli online ne dyqan taxi

Kenga e fundit - Nicholas Sparks