Hajdutja e librave – Markus Zusak

1,000 L

Ka stok

Zusak nje autore e vlerezuar per guximin e temave qe sjell ne librat e saj, vjen kete here me librin “Hajdutja e librave”.

Ne te trajtohet historia nje vajze nente vjecare.

Ajo vizitohet tri here nga vdekja dhe na meson se si librat mund te behen thesare.

KODI: r-hajdutjaelibrave KATEGORIA: ETIKETIMI:

HAJDUTJA E LIBRAVE

Ne kete roman tregohet historia e disa personazheve.

Lizel nje vajze 9 vjecare mban rolin e personazhit kryesor.

Personazhet e tjere jane nje fizarmonicist, disa gjermane fanatike, nje boksier hebre dhe shume vjedhje rreth e rrotull.

Nje roman ku vdekja nuk kishte qene kurre me prezente.

Mund duket sikur historia e persnazheve eshte e treguar nga vete vdekja.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Hajdutja e librave – Markus Zusak”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hajdutja e librave online ne dyqan taxi

Hajdutja e librave - Markus Zusak