Karrige portative plazhi me krahe druri

3,490 L

Ka stok

KODI: b-32410001 Kategori: ,

KARRIGE PORTATIVE PLAZHI

Karrige portative plazhi, kampingu dhe pikniku me dizajn praktik qe hapet dhe paloset lehte.

Strukture metalike rezistente dhe pelhure cilesore qe mbeshtet plotesisht shpinen gjate qendrimit ulur.

Me pelhuren e tij poliester shume te qendrueshme, ai ofron rehati dhe qendrueshmeri.

Kapacitet mbajtes deri ne 110 kg. Mund ta vendosni lehtesisht ne bagazhin e cdo automjeti.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

karrige

Ngjyra

Be the first to review “Karrige portative plazhi me krahe druri”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karrige portative plazhi me krahe druri