Karrige per femije plastike me figura kafshesh

1,590 L

Ka stok

KARRIGE PER FEMIJE PLASTIKE ME FIGURA KAFSHESH

Karrige per femije bere nga material plastike, teper komode dhe e rehatshme ne qendrim.

Ulese e rrumbullakosur me mbushje dhe funksion muzikor shume zbavites dhe emocionues per femijet.

Perfekte per dhomen e vogelusheve, per te qendruar gjate kohes se lire apo leximit.

Me dizajn dhe permasa praktike qe nuk zene hapesire te madhe dhe i japin nje pamje akoma me te bukur dhomes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

karrige

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Karrige per femije plastike me figura kafshesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige femijesh plastike ne shitje online dyqan taxi

Karrige per femije plastike me figura kafshesh