Karrige metalike per femije me figura vizatimore

1,590 L

Ka stok

KARRIGE METALIKE PER FEMIJE ME FIGURA VIZATIMORE

Karrige metalike per femije bere nga metali me cilesi te larte qe jo vetem do ti ofroje rehati gjate uljes por dhe do e zbavise fale figurave vizatimore.

Shume i lehte dhe ka nje dizajn kompakt qe ju lejon ta merrni ne piknik, festa dhe argetime te tjera.

E pershtatshme per femije nga mosha 2 deri ne 8 vjec.

Specifika

  • Lartesia: 16 cm rreth
  • Madhesia e sediljes: 25cm x 25cm
  • Permasa:  360 mm x 290 mm x 360 mm
  • Materiali: tuba metali

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

karrige

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Karrige metalike per femije me figura vizatimore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige metalike per femije ne shitje online dyqan taxi

Karrige metalike per femije me figura vizatimore