Karikues Wireless MoxoM 3 në 1

2,990 L

Ka stok

KODI: Karikues Wireless MoxoM 3 në 1 KATEGORIA:

KARIKUES WIRELESS MOXOM 3NE1

Wireless Charger  3 në 1 karikon 3 pajisje në të njëjtën kohë.

Me nje dizajn portativ te cilin mund ta merrni kudo me vete, do te jete pajisja ideale per te pasur gjithmone te karikuar jo vetem telefonin tuaj po gjithashtu kufjet dhe oren smart.

Karikues wireless 3-në-1 që mbështet iPhone, Air Pods dhe Apple Watches së bashku me pajisjet android gjithashtu.

Ka mbrojtje efektive për baterinë e pajisjeve. Pasi telefoni ose pajisja të karikohet plotësisht, ajo ka një ndërprerje automatike për të shmangur karikimin e tepërt.

Eshtë i përshtatshëm për të gjitha pajisjet që përdorin karikimin wireless, një organizator i mirë për pajisjet tuaja, duke siguruar hapësirë pune të rregullt.

Modaliteti i karikimit të shpejtë mundëson deri në 20% shpejtësi më të shpejtë të karikimit, i lehtë për t’u përdorur.

Fale madhësise se tij portative mund të përshtatet në shumicën e çantave.

Karikimi i shpejtë

Prodhimi maksimal prej 10W

I përshtatshëm për telefon iphone, android, ore inteligjente dhe kufje tws.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Karikues Wireless MoxoM 3 në 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

moxom wireless charging online dyqan taxi

Karikues Wireless MoxoM 3 në 1