Baseues S-13 T Type Charger | Karikues per ne makine

2,200 L

Ka stok

  • Tensioni : 24V
  • Fuqia : 1.5 A
  • Frekuenca : 87.5-108.0MHz
  • Mund te karikoje deri ne tre paisje njekohesisht.
  • Pershtatet me paisjet elektronike si : iOS, Android, iPod, iPhone iPod etj.

KARIKUES PER NE MAKINE BASEUES

Karikuesi per makinen Baseues S-13 T Type Charger eshte nder karikueset me te mire ne treg qe vjen me super cmim dhe super cilesi per funksionin qe ka. Ai ju jep mundesine te karikoni deri ne tre paisje elektronike duke bere qe paisjet tuaja te jene full me bateri. Shume praktik dhe funksional.

KUALITATIV – BASEUES S-13 T TYPE 

Baseus T typed karikues usb makine bli online dyqan taxiKapaciteti i memories se karikuesit eshte 32G

Formati audio: MP3 / WAV / FLAC / APE / WMA

Modelet per te cilat pershtatet jane ato qe mund te karikohen me nje tension nga 12V-24V.

Mund te karikoje deri ne tre paisje njekohesisht.

Pershtatet me paisjet elektronike si : iOS, Android, iPod, iPhone iPod etj.

I pajisur me mikrofon.

Mund te beni telefonata ose edhe t’i refuzoni ato ne momentin qe keni te lidhur telefonin tuaj celularin me kete bateri vetem me ane te nje butoni.

Mund te degjoni muzike pafund teksa jeni duke i vozitur makines suaj.

SPECIFIKAT

Tensioni : 24V.

Fuqia : 1.5 A.

Frekuenca : 87.5-108.0MHz.

Versioni Bluetooth: Bluetooth 5.0.

Ngjyre e zeze.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaje produktin ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Baseues S-13 T Type Charger | Karikues per ne makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Baseus T typed karikues usb makine bli online dyqan taxi

Baseues S-13 T Type Charger | Karikues per ne makine