Car Mp3 Player X22 – Karikues telefoni ne makine

990 L

Ka stok

Karakteristika
  • I projektuar me mikrofon per t’iu mundesuar biseda telefonike pa duar gjate kohes qe jeni duke udhetuar ne makine.
  • Teknologji komunikimi e qendrueshme dhe e paster.
  • Suporton Karte memorje.
KODI: car-mp3-palyer-x22-car-charger Kategori: ,

Car Mp3 Player X22 – Karikues telefoni ne makine

Car Mp3 Player X22 – Karikues telefoni ne makine

Karakteristika
  • I projektuar me mikrofon per t’iu mundesuar biseda telefonike pa duar gjate kohes qe jeni duke udhetuar ne makine.
  • Teknologji komunikimi e qendrueshme dhe e paster.
  • Suporton Karte memorje.
Specifikat
Bluetooth: V3.0+EDR
Frekuenca: 20-20KHz
Tensioni: 5V

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mp3 Mp4 Player

Be the first to review “Car Mp3 Player X22 – Karikues telefoni ne makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Car Mp3 Player X22 - Karikues telefoni ne makine

Car Mp3 Player X22 - Karikues telefoni ne makine