Kufje teke me bluetooth Awei | Earphone 850BL

3,200 L

Ka stok

Karakteristika
  • Kufje te rehatshme dhe me dizajn praktik.
  • Te prodhuara me nje teknologji e cila mundeson zerin e qarte.
  • Te ndertuara me materiale eko-miqesore dhe silikon ergonometrik.
  • Komunikim i qendrueshem.
  • Te pershtatshme per pajsisjet iOS, Android dhe Blackberry.
KODI: kufje-teke-me-bluetooth-awei-850bl Kategori: , , ,

Kufje teke me bluetooth Awei | Earphone 850BL

Kufje teke me bluetooth Awei | Earphone 850BL

Karakteristika
  • Kufje te rehatshme dhe me dizajn praktik.
  • Te prodhuara me nje teknologji e cila mundeson zerin e qarte.
  • Te ndertuara me materiale eko-miqesore dhe silikon ergonometrik.
  • Komunikim i qendrueshem.
  • Te pershtatshme per pajisjet iOS, Android dhe Blackberry.
Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje teke me bluetooth Awei | Earphone 850BL”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje teke me bluetooth Awei | Earphone 850BL

Kufje teke me bluetooth Awei | Earphone 850BL