Jumbo Ngjyra per femije | Carioca Colored Pencils

340 L

Ka stok

Specifikat | Jumbo ngjyra per femije  | Lapsa Carioca Colored Pencils |

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes | Diameter 5mm
Pako me 6 ngjyra | Bojra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim |
| Ngjyra 6 kendore per femije |

 

KODI: carioca-colored-pencils-jumbo-6159 Kategori: , , Etiketime: , ,

LAPSA  PER FEMIJE JUMBO

Jumbo Ngjyra per femije | Carioca Colored Pencils | Lapsa 6 Cope ne Dyqan Taxi

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj 

Ngjyra brilante te cilat i perkasin nje Prodhimi italian i nje Cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper te lehta per tu perdorur dhe Pershtaten lehtesisht me doren e femijes. Nuk shaktojne lodhje dhe per perdorim per nje kohe te gjate.


Bojra Carioca | Colored Pencils | Ngjyra 6 kendore per femije
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije dhe mbi te gjitha jane rezistente ndaj renies.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Ngjyra per femije 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ane te se cilave mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si Masha dhe Ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Jumbo ngjyra per femije | Lapsa me ngjyre shkelqyese dhe me nje cilesi te larte
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara | Lapsa Ekologjik

Jumbo ngjyra per femije  | Lapsa Carioca Colored Pencils

Specifikat

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Diameter 5mm.
Pako me 6 ngjyra dhe Bojra te ndritshme.
Ngjyra brilante & Plot shkelqim.
Ngjyra ne forme 6 kendore per femije.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Jumbo Ngjyra per femije | Carioca Colored Pencils”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jumbo ngjyra per femije carioca colored pencils 6159 dyqan taxi lapsa bojra

Jumbo Ngjyra per femije | Carioca Colored Pencils