Jete plot dashuri – Nicholas Sparks

1,000 L

Ka stok

Donson ishte nje djale i i ri i cili ishte braktisur nga e ema kur ishte i vogel.

Duket se gjaku i saj kishte me shume ndikim ne menyren se si ai u rrit dhe jo gjaku i te atit.

Familja e tij ishte nje familje te fortesh me mbiemrin Koul.

KODI: r-jeteplotdashuri Kategori: , ETIKETIMI:

JETE PLOT DASHURI

Donson ishte nje djale i ri i cili ishte braktisur nga e ema kur ishte i vogel.

Edhe pse i braktisur duket se gjaku i saj kishte  shume ndikim ne menyren sesi ai u rrit.

Ndersa gjaku i te atit nuk e beri ate si pjesa tjeter e familjes.

Familja e tij ishte familje e te forteve me mbiemrin ”Koul”.

Ai duket sikur ishte i destinuar te ecte ne gjurmet e te pareve te tij, por ja qe ai nuk ishte aspak si ata.

Donson nuk eshte i dhunshem, meson dhe eshte i pari i klases dhe pse familjaret e tij ben te pamunduren qe te mos mesohej me kete fakt.

Ne moshen 16-vjeç Donson tashme ishte fizikisht me i forte se babai.

Tashme mund ta perballonte ate. Dhe kur ai i ktheu dore, vendosi ta braktiste perfundimisht shtepine.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Jete plot dashuri – Nicholas Sparks”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jete plot dashuri libra ne shitje ne dyqan taxi

Jete plot dashuri - Nicholas Sparks