Jastek Udhetimi per qafen me pome te integruar

990 L

Ka stok

Karakteristika 

  1. Dizajn i vogel, mund te paloset te futet dhe ne xhep, sirtare dhe canta.
  2. Peshe e lehte.
  3. Dizajnuar ne menyre ergonometrike.
  4. Mund te perdoret per pushim ne shtepi, hotele, makina, zyra, avion etj.
  5. I pershtatshem per gjume te shendetshem.
KODI: 28121902 KATEGORIA: Etiketime: ,

JATEK UDHETIMI PER QAFEN | TRAVEL NECK PILLOW

Jastek udhetimi per qafen | Travel Neck Pillow

Udhetimet e gjata te punes apo dhe per pushime nuk do te jene me shqetesuese dhe te lodhshme. Jastek udhetimi i cili do te lehtesoje dhimbjet dhe ju ofron nje gjume te shendetshem. Projektuar per te relaksuar muskujt e kokes dhe qafes kur shikoni tv, punoni ne kompjuter per ore te gjata, lexoni gjate udhetimit me makine.
Njerezit ne pergjithesi kane probleme te mbajne koken lart dhe kane nevoje per mbeshtetje ose per te fjetur ne nje pozicion te drejte per qafen dhe shtyllen kurrizore.
Kjo mbeshtetese per qafen eshte lehtesisht e rregullueshme me sasine e ajrit ne nivelin e duhur te rehatise suaj.
Ku jastek udhetimi per qafen ka te integruaar nje pompe e cila lehteson pune me mbushjen e tij me ajer deri ne piken e deshiruar nga ju. Me pas per shfryrjen e tij mjafton te hapni tapen dhe te mbani shtypur pompen, brenda disa sekondash do te shfryhet totalisht.
Pompa e ajrit e ben higjenike perdorimin e tij. Materiali i ketij jasteku eshte nje pelhure elastike e cila eshte shume e rehatshme e cila ndihmon ne permiresimin e kohes qe ju pushoni ose gjumit.

Jastek udhetimi per qafen me pompe te integruar

jastek udhetimi per qafen neck travel pillow

Karakteristika 

  1. Dizajn i vogel, mund te paloset te futet dhe ne xhep, sirtare dhe canta.
  2. Peshe e lehte.
  3. Dizajnuar ne menyre ergonometrike.
  4. Mund te perdoret per pushim ne shtepi, hotele, makina, zyra, avion etj.
  5. I pershtatshem per gjume te shendetshem.

 


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Jastek

Ngjyra

,

Be the first to review “Jastek Udhetimi per qafen me pome te integruar”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek Udhetimi per qafen me pome te integruar