• Jastek Ortopedik per qafen | Side Sleeper Pro

  Lodhje, dhimbje në qafë dhe shpinë, dhimbje në shtrat… Të gjitha këto mund të jenë simptoma të nje gjumi te keq. Për fat të mirë, tani ka një mënyrë për ta stërvitur trupin tuaj të flejë në pozicionin ideal për një pushim të ri gjatë natës.

  2,190 L3,200 L
 • Jastek Udhetimi per qafen me pome te integruar

  Karakteristika 

  1. Dizajn i vogel, mund te paloset te futet dhe ne xhep, sirtare dhe canta.
  2. Peshe e lehte.
  3. Dizajnuar ne menyre ergonometrike.
  4. Mund te perdoret per pushim ne shtepi, hotele, makina, zyra, avion etj.
  5. I pershtatshem per gjume te shendetshem.

Main Menu