Jastek Memory | Copper Fit

2,390 L

Ka stok

KODI: Jastek Memory | Copper Fit Kategori: , ,

JASTEK MEMORY | COPPER FIT

Jastek i perbere me shkumë Premium Memory.

Angel SLEEPER nga Copper Fit, është një jastëk i krijuar për të përmirësuar posturen e personave që flenë anash ose mbrapa duke përafruar qafën me shtyllën kurrizore.

Këto pozicione gjumi kanë tendencë për të ushtruar presion të pabarabartë në shpinë. Angel SLEEPER është bërë me një pëlhurë poliesteri që largon lagështinë ndërsa fle për një gjumë më të qetë dhe të rehatshem.

Këllëfi i jastëkut lahet në makinë larese. Flini ne komoditetin maksimal me jastëkun më të mirë të shkumës së kujtesës që është krijuar posaçërisht për të fjetur në shpinë dhe në krah.

Shkuma e kujtesës përshtatet për shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore dhe qafës. Madhesia e mbuleses se jastekut eshte King Size  25 x 15 x 5 inç.angel sleeper copper fit online dyqan taxi

Një prerje unike anësore ju lejon të mbështetni krahun tuaj rehat gjatë kohës që flini. Vjen me një jastëk të butë  që lahet në makinë në madhësinë King size.

Ndihmoni në uljen e presionit dhe stresit në trupin tuaj me këtë jastëk të mrekullueshëm. Ndarjet unike u japin krahëve tuaj një vend për të pushuar në pozicionin e tij natyror të gjumit.

Krijuar për të gjitha moshat, i pershtatshem dhe teper komod.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.02 kg
Be the first to review “Jastek Memory | Copper Fit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jastek copper fit online dyqan taxi

Jastek Memory | Copper Fit

WhatsApp chat