Ibrik elektrik prej inoksi | Mylong MY 6001

2,900 L

Ka stok

KODI: f-09876554 Kategori: ,

IBRIK ELEKTRIK MYLONG MY 6001

Ibrik elektrik i bere nga material celik inoks me kapacitet 6 litra.

Me kapak me mbyllje automatike per me teper mbrojtje gjate perdorimit. Gjithashtu ibriku fiket automatikisht nese mbinxehet.

Bere nga material cilesor , ekologjik dhe rezistent per nje perdorim afatgjate.

Beni cajin , kafen e preferuar apo ngrohni qumeshtin ne pak caste.

Permasat e ibrikut jane teper praktike per cdo kuzhine madje mund te perdoret edhe ne ambientet e zyres.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Ibrik

Ngjyra

Be the first to review “Ibrik elektrik prej inoksi | Mylong MY 6001”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ibrik elektrik mylong blerje online ne dyqan taxi

Ibrik elektrik prej inoksi | Mylong MY 6001