Cajnik elektrik DSP KK 1112 ne shitje online

2,800 L

Ka stok

  • Ka nje mbulim te materialit 430s
  • Me nje kapacitet 1.7liter
  • Me fuqi 1850-2200W
  • Tension 220-240V
  • Me frekuence 50-60 Hz
  • Mbrojtje nga mbinxehja

CAJNIK ELEKTRIK DSP KK 1112

Cajnik elektrik DSP KK 1112 produkti mund te perdoret per ngrohjen e ujit ose pergatitjen e cajit ne cdo momente te dites.

IBRIK CAJI

Fuqia: 1850 – 2200W

Material – plastik i bardhe

Kapaciteti 1.7 litra

Mbyllje automatike

Butonin On/off per ndezje dhe fikje

Tregues te nivelit te ujit

Me baze rrotullim 360 grade

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

cajnik

Ngjyra

Be the first to review “Cajnik elektrik DSP KK 1112 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Cajnik elektrik DSP KK 1112 ne shitje online dyqan taxi

Cajnik elektrik DSP KK 1112 ne shitje online

WhatsApp chat