Mulli Kafeje DSP | Electric Coffee Spice Grinder

2,390 L

Ka stok

Karakteristika
  • Mulli elektrik i cili sjell aromen e vertete te kafese me prane jush.
  • Thika te mprehta dhe efikase.
  • Mjafton te shypni nje buton dhe procesi i punes kryhet ne cast.
  • Me mbrojtje te dyfishte nga mbinxehja.
KODI: dsp-coffee-spice-grinder Kategori: , ,

Mulli Kafeje DSP | Electric Coffee Spice Grinder

Blues Kafeje | Stainless Blues kafeje i perbere nga materiali i plastikes me cilesine me te larte. Bluesi eshte shume praktik dhe komod ne perdorim. Ai bluan brenda nje kohe te shkurter duke prodhuar nje bluarje perfekte te kafes tuaj te preferuar, fal motorrit prej bakrit me nje fuqi 200 W. Trupi i bluaresit eshte i perbere i gjithe nga nje skelet plastike dhe nje tas ne te cilin vendoset kafeja i po te njejtit material. Ju do ta perdorni me ane te butonit qe eshte i vendosur ne pjesen e jashtme te saj, me te cilin do te kontrolloni fuqine e bluaresit per te fuksionuar.

 

BLUES KAFEJE | DYQAN TAXI 
  • Mulli elektrik i cili sjell aromen e vertete te kafese me prane jush.
  • Thika te mprehta dhe efikase.
  • Mjafton te shypni nje buton dhe procesi i punes kryhet ne cast.
  • Me mbrojtje te dyfishte nga mbinxehja.
Specifikat
Marka: DSP
Modeli: KA-3001
Produkt i certifikuar
Fuqia: 200W
Tensioni: 220-240V
Frekuenca: 50-60Hz

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mulli Kafeje

Be the first to review “Mulli Kafeje DSP | Electric Coffee Spice Grinder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mulli Kafeje DSP | Electric Coffee Spice Grinder