Cajnik elektrik per kuzhinen DSP KK-1110 | Bli Online

2,400 L

Ka stok

  • Prodhon shije natyrale te cajit
  • Ruan aromen e cajit dhe nxehtesine e tij
  • Kapaciteti i ibrikut  eshte 1.7liter
  • Fuqia 1850-2200W, Tensioni 220-240V dhe Frekuenca 50/60HZ.
  • Ka mbulim ne skajin e bazes se poshtme me nje dekorim argjendi.

CAJNIK ELEKTRIK DSP KK-1110

Cajnik elektrik DSP KK-1110 ideal per t’ju shoqeruar ne ditet e ftohta e dimrit, kur semureni apo nese doni te kaloni ne mbasdite te bukur me miqte tuaj te shoqeruar nga aroma e kendshme e cajit. Ai ka nje dizajn shume te bukur argjendi dhe eshte rezistent ndaj nxehtesie duke ju ofruar siguri qe mund ta perdorni per nje kohe te gjate.

CAJNIK ELEKTRIK PER KUZHINEN

Me nje kapacitet 1.7liter

Me nje fuqi 1850-2200W e nje tension 220-240V me frekuence 50/60HZ.

Ka nje mbulim te skajit te bazes se poshtme me nje dekorim te argjend.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

cajnik

Be the first to review “Cajnik elektrik per kuzhinen DSP KK-1110 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cajnik elektrik dsp online dyqan taxi

Cajnik elektrik per kuzhinen DSP KK-1110 | Bli Online