DSP KK-1129 | Cajnik elektrik per kuzhinen tuaj

2,490 L

Ka stok

 • Produkti perbehet nga inoksi dhe qelqi
 • Me nje temperature te qendrueshme ne kohe te gjate
 • Ka nje kapacitet 1.8 liter
 • Me nje fuqi 1850-2200W
 • Me nje tension 220-240V
 • Frekuence 50/60HZ

CAJNIK ELEKTRIK DSP KK-1129

Cajnik elektrik i perbere nga materiali i inoksit dhe qelqit, dy materiale te cilat njihen per rezistencen e tyre dhe per nje pergatitje sa me natyrale dhe te shendetshme. Fale ketij cajniku ju do te provoni cajin me shijen me te mire qe keni provuar ndonjehere.

BERESI I CAJIT | NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI

 • Produkti perbehet nga inoksi dhe qelqi
 • Me nje temperature te qendrueshme ne kohe te gjate
 • Ka nje kapacitet 1.8 liter
 • Me nje fuqi 1850-2200W
 • Me nje tension 220-240V
 • Frekuence 50/60HZ.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Lloji

cajnik

Ngjyra

Be the first to review “DSP KK-1129 | Cajnik elektrik per kuzhinen tuaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

CAJNIK-ELEKTRIK

DSP KK-1129 | Cajnik elektrik per kuzhinen tuaj