Ibrik elektrik – Sokany Electrical Kettle Black

2,500 L

Ka stok

 • Marka: Sokany
 • Modeli: FK-0503
 • Fuqia: 2200 W
 • Kapaciteti: 1.7 liter
 • Rezistent ndaj temperatures se larte
KODI: ibrik elektrik-sokany-FK-0503 Kategori: ,

IBRIK ELEKTRIK – SOKANY FK-0503

Ibrik elektrik – Sokany Electrical Kettle Black

 • Ideal per te mbajtur te ngrohte kafen, cajin, ujin , qumeshtin etj
 • Sherben edhe si xhezve, pergatit kafen ne me pak se 1 minute duke siguruar shijen dhe aromen e vertete te kafese turke
 • Material cilesor, jo toksik dhe 100% ekologjik
 • Me kapacitet makimal 1.7 Litra dhe fuqi 2200 Watt
 • Rezistent ndaj ndryshkut dhe konsumit
 • Me doreze ergonomike, ajo nuk nxehet edhe kur ibriku eshte i ndezur
 • Dimensione perfekte per tu marre kudo me vete, sidomos ne ambiente pune

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Ibrik elektrik – Sokany Electrical Kettle Black”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ibrik elektrik

Ibrik elektrik - Sokany Electrical Kettle Black