Ibrik cilesor me veshje graniti Montecasa 3,4L

2,200 L

Ka stok

KODI: cajnik-montecasa Kategori: , , ,

IBRIK CILESOR ME VESHJE GRANITI 3.4L

Ibrik cilesor me veshje graniti rezistente dhe kapacitet te larte 3.4 litra.

I pershtatshem per pianure me gaz, korent, qeramike. Ruan nxehtesine dhe aromen e cajit apo kafese.

Dizajn elegant me veshje guri rezistente per perdorim afatgjate. Ibriku ka nje buton ne pjesen e siperme te tij per te hapur dhe mbyllur gryken.

Me shtresa guri dhe Quarzotek, element qe shton edhe me teper fortesine dhe performancen e ibrikut.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

cajnik

Ngjyra

Be the first to review “Ibrik cilesor me veshje graniti Montecasa 3,4L”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cajnik graniti montecasa shitje online ne dyqan taxi

Ibrik cilesor me veshje graniti Montecasa 3,4L