Cajnik DSP KK 1100 per pergatitjen e cajit

2,900 L

Ka stok

  • Me nje kapacitet mbajtes 1 liter
  • Me nje fuqi 2200W
  • Me nje tension 220-240V e frekuence 50/60HZ
  • Kemi nje nivel te dukshem te ujit me nje drite treguese
  • Ngrohe ose zien ujin ne 3-5 minuta

CAJNIK DSP KK 1100

Cajnik DSP KK 1100 me nje material rezistent ndaj ndryshkjes dhe me nje drite treguese ngjyre blu kur uji zien ose vetem sa e ngrohni.

BERES CAJI

Me kapacitet mbajtes 1 liter

Me ndarje me nivele litri ne pjesen e xhamit

Drita LED ne pjesen e brendshme dhe tregues per butonin e fikjes dhe ndezjes

Material plastike dhe xham rezistente ndaj nxehtesise

Uji ngrohet dhe zien per 3-5 minuta, me nje frekuence 220-240V

Nuk harxhon shume energji dhe ka sistem sigurie ndaj mbinxehjes

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Lloji

cajnik

Ngjyra

,

Be the first to review “Cajnik DSP KK 1100 per pergatitjen e cajit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Cajnik DSP KK 1100 per pergatitjen e cajit