Cajnik Kaisa Villa | Whistle Kettle 3.5 L

1,900 L

Ka stok

KODI: cajnik-kaisa Kategori: ,

CAJNIK KAISA VILLA WHISTLE KETTLE

Cajnik 3.0L KETTLE Prodhuar nga çelik inox me cilësi të lartë, i cili garanton qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. I dizajnuar per përdorim te rehatshëm.

Një nga një gypat e sigurimit të fishkëllimës dhe një mbulesë e lëvizshme e animit, mbushja dhe pastrimi i lehtë i kazanit për shkak të dizajnit modern dhe elegant.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Cajnik Kaisa Villa | Whistle Kettle 3.5 L”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cajnik kaisa villa

Cajnik Kaisa Villa | Whistle Kettle 3.5 L