Cajnik elektrik DSP KK 1124 per nje caji te shpejte

2,800 L

Ka stok

  • Me nje motor te fuqishem 1850-2200 WATT
  • Me nje kapacitet 1.2 liter
  • Me nje kabell rrotullues 360 grade
  • Per ngrohje shume te shpejte te cajit ose ujit
  • Dizajn modern dhe shume i thjeshte ne perdorim

CAJNIK ELEKTRIK DSP KK 1124 

Cajnik elektrik DSP KK 1124 qe sherben per te zier cajin ose mund te sherbej edhe per te ngrohur ujin nese ju keni nevoji shpejte.

Me nje motor te fuqishem 1850-220 WATT

Cajniku ka nje kapacitet 1.2liter

Me nje tension 220-240V

Frekuence 50/60HZ

Me nje drite treguese qe tregon ndezjen ose fikjen e cajnikut

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Lloji

cajnik

Ngjyra

Be the first to review “Cajnik elektrik DSP KK 1124 per nje caji te shpejte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cajnik dsp produkt online

Cajnik elektrik DSP KK 1124 per nje caji te shpejte

WhatsApp chat