Hellenia Wax | Makineri dhe Mbushes Dylli per Depilim

1,990 L

Ka stok

  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: E bardhe dhe Pink
  • Tensioni: 220-240V / 50-60Hz
  • Fuqia: 40W
  • Dimensionet: 19.5*7.5*4.6cm
KODI: K-200720-048 Kategori: , , ,

MAKINERI DHE MBUSHES DYLLI PER DEPILIM

Nese deshironi qe mos te harxhoni shuma te medha neper sallone bukurie me depilim dhe doni ta realizoni vet ne shtepi, atehere seti Hellenia Wax eshte i duhuri  per ju. Ky set eshte ideuar duke u bazuar ne teknikat e lashta te heqjes se qimeve ne menyre perfekte e cila vjen nga vendet e Lindjes.

MAKINA E DYLLIT PER HEQJEN E QIMEVE HELLENIA WAX

Ky set eshte shume i lehte ne perdorim sapo ju te filloni ta aplikoni do ta vini re nje gje te atille. Dylli njihet per efikasitetin e tij te larte persa i perket heqjes se qimeve ne menyre perfekte.

paisje dylli qime femra bli online dyqan taxiJu duhet te filloni ta perdorni seti vetem pasi dylli te jete vendosur mbi nje siperfaqe te ngrohte, te jete shkrire dhe te kete marre nje trajte te lengshme.

Pasi ai merr kete trajte atehere mund te aplikohet me shume thjeshtesi ne lekuren tuaj dhe nuk e demton ate.

Paisjet jane te krijuara prej materialit te plstikes shume cilesore ABS te cilat nuk permbajne BPA.

Fale ketij seti heqja e qimeve te padeshriuara do te behet me e lehte per ju dhe ju mund te arrini te depiloni trupin ne cdo zone te tij.

Ju pasi te aplikoni dyllin ne lekuren tuaj me set nuk do te keni nevoje ta perdoni ate per 4 jave.

Lekura juaj do te jete e paster, e bute edhe e lemuar.

Tashme ju mund te vishni cfare te deshironi pa u ndjere aspak ne siklet kudo qe shkoni.makineri dylli hellenia wax simple use bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Materiali: ABS

Ngjyra: E bardhe dhe Pink

Tensioni: 220-240V / 50-60Hz

Fuqia: 40W

Dimensionet: 19.5*7.5*4.6cm

Shume praktik dhe funksional

Mund ta merni kudo me vete

Nuk e irriton lekuren dhe e mban te bute.

Mund ta aplikoni pas 4 javesh pasi kane dale qimet e reja.

Bli Online | Realizo blerjen tende online vetem ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Makine Dylli

Ngjyra

Be the first to review “Hellenia Wax | Makineri dhe Mbushes Dylli per Depilim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paisje dylli qime femra bli online dyqan taxi

Hellenia Wax | Makineri dhe Mbushes Dylli per Depilim