Hekur saldimi T12-11 per riparim telefonash

24,900 L

Ka stok

KODI: i-00101122 Kategori: ,

HEKUR SALDIMI T12-11

Hekur saldimi per riparimin e PCB-ve per saldim te pllakes motherboard se telefonit celular. Funksioni anti-statik me efikasitet te larte, funksion mbrojtes elektromagnetik per me shume siguri gjate punes.

T12-11 eshte mjet profesional i riparimit te pllakes ame te telefonit celular qe perdoret per bashkimin e komponenteve te vegjel elektronike ne PCB.

Projektuar me buton te rregullueshem te temperatures dhe ekran LED, ai do kontrolloje me saktesi punen e saldimit pa asnje demtim te komponenteve te ndjeshem elektronike ne PCB te telefonit celular.

Sistemi i pavarur inteligjent i kontrollit te temperatures dhe ngrohjes, rrit efikasitetin e transferimit te nxehtesise me 30%.

Parametra:

  • Modeli: Stacioni i saldimit T12-11
  • Gama e temperaturës: 0°C-400°C
  • Tensioni i punës: 110V/220V
  • Tensioni i daljes: 24 V
  • Fuqia maksimale: 75 W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Avi

Ngjyra

Be the first to review “Hekur saldimi T12-11 per riparim telefonash”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

avi pikimi per motherboard online ne dyqan taxi

Hekur saldimi T12-11 per riparim telefonash