Hapese tapash per shishe vere

1,990 L

Ka stok

Hapese tapash per shishe vere

Dizajn ergonomik dhe me një buton shtypes

Heq tapen e shishes ne disa sekonda

KODI: Hapese-tapash-per-shishe-vere KATEGORIA:

HAPESE TAPASH PER SHISHE VERE

Nje pajisje shume e domosdoshme per terheqjen e tapave nga shishet, e perbere nga nje shufer metalike spirale qe futet ne tape, dhe nje doreze qe e nxjerr ate.

Ndryshe nga hapeset klasike te shisheve te verës, thjesht duhet te shtypni butonin. Hapesja eshte e sigurt ne perdorim,  nuk do te thyeje tapen dhe mund ta nxjerrë ate automatikisht brenda disa sekondave.

Ngjyre e shkëlqyeshme e zeze  dhe pamje elegante me dizajn shume praktik  për parti, dasma dhe përdorim ne shtepi. Gjithashtu nje  dhurate e mire per familjen, miqte dhe partneret tuaj.

Kurseni kohe nga mundimet e teperta me hapeset e zakonshme te tapave, me kete pajisje  do te mund te hapni verën në 6 – 8 sekonda.

Mbulesa e tapes eshte  transparente për të parë daljen e tapes. Vida spirale hapese eshte e perbere nga material ekologjik, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Karakteristika

Materiali: ABS

Ngjyra: E zezë

Permasa: 26.3 x 5 cm

Trup kompakt dhe pjese trasparente per tapen


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Hapese tapash per shishe vere”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hapese tape per shishen e veres dyqan taxi

Hapese tapash per shishe vere