Pajisje per mbajtjen e gotave plastike | Cup Dispenser

1,450 L

Ka stok

KODI: pajisje-per-mbajtjen-e-gotave-plastike Kategori: , ,

PAJISJE PER MBAJTJEN E GOTAVE PLASTIKE

Pajisje per mbajtjen e gotave plastike, e krijuar për tu përshtatur në shumicën e sistemeve të ftohësit të ujit. Me kapak te dizajnit te ri dhe ekskluziv i pathyeshëm, flip-top.

MBAJTESE PER GOTAT PLASTIKE

Mbajtese per gotat plastike, nje produkt i cili eshte teper i domosdoshem per personat te cilet punojne ne zyre, te cilet kane restorante, apo edhe per personat te cilet jane dentist. Mbajtesja e gotave eshte me nje dizajn te thjeshte ekskluziv i cili do te pershtatet me se miri me pajisjen e ujit qe ju keni ne ambjentin tuaj.

Eshte higjenike dhe mbron gotat plastike te ujit nga bakteret e ndryshme. E perbere prej plastikës rezistente dhe cilesore.

Specifikat:mbajtese per gotat plastike bli online dyqan taxi
  • Pajisje per gotat plastike.
  • Material i plastikes rezistente dhe cilesore.
  • Mbron gotat nga bakteret e ndryshme.
  • E lehte dhe praktike per t’u perdorur.
  • Transparente.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Pajisje per mbajtjen e gotave plastike | Cup Dispenser”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese per gotat plastike bli online dyqan taxi

Pajisje per mbajtjen e gotave plastike | Cup Dispenser