Galaxy fit smart band | Fitness Tracker

7,900 L

Ka stok

KODI: H-23456 Kategori: ,

GALAXY FIT SMART BAND

Monitoroni lehtesisht gjendjen fizike dhe mireqenien tuaj diten dhe naten me kete fitness tracker.

Gjurmues elegant fitnesi qe zgjat deri ne nje jave me nje karikim te vetem.

E bere nga silikoni i bute dhe jo alergjik, parandalon acarimin e lekures, duke ju sjelle nje pervoje te rehatshme te perdorimit. Pervec kesaj, ato jane fleksibel, te lehta dhe pershtaten me se miri me doren.

Ndjekja e gjumit; Kuptoni me mire cilesine dhe fazat e gjumit, ne menyre qe te zgjoheni duke u ndjere energjik.

Shihni ndryshime te rendesishme ne mireqenien tuaj me metrika shendetesore si SpO2 – niveli i oksigjenit
ne gjakun tuaj – ndryshueshmeria e rrahjeve te zemres, ritmi i frymemarrjes dhe me shume.

Karakteristika

  • Dimensioni: 45.1×18.3 mm
  • Pesha: 23 g
  • Teknologjia: AMOLED
  • Rezolucioni: 120 x 240
  • Sensorët: Akselerometër, Sensori xhiroskopik, Sensori i rrahjeve të zemrës
  • Bateria: Kapaciteti standard  120 mAh
  • Koha tipike e përdorimit 7 ~ 8 dite

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

SmartBand

Ngjyra

Be the first to review “Galaxy fit smart band | Fitness Tracker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fitness bracelet galaxy fit bli online ne dyqan taxi

Galaxy fit smart band | Fitness Tracker