Mi Smart Band 6 Xiaomi | Fitness Tracker

4,900 L6,490 L (-24%)

Ka stok

KODI: i21721619 Kategori: ,

MI SMART BAND 6 XIAOMI FITNESS TRACKER

Ekrani i plote AMOLED 1.56 inch i permiresuar per te kontrolluar me lehtesisht mesazhet, thirrjet dhe njoftimet me nje shikim te shpejte.

Ngopja e oksigjenit ne gjak (SpO₂) eshte nje parameter i rendesishem fiziologjik i ciklit te frymemarrjes te trupit te njeriut.

Biosensori i integruar do te monitoroje ndryshimet e rrahjeve te zemres suaj dhe gjithashtu do ju sjelle njoftim kur rrahjet jane me te larta se zakonisht.

Suporton 19 modalitete sportive me intensitet te larte, basketboll, boks, zumba, etj duke i bere ushtrimet tuaj me efikase.

Specifika

  • Ekran 1.56 inch AMOLED
  • 30 modalitete sportive
  • Monitorimi i rrahjeve te zemres
  • Ndjekja e SpO₂
  • Rezistence ndaj ujit 50m
  • Jetegjatesi ekstra e baterise 14 ditore
  • Karikimi magnetik

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

SmartBand

Ngjyra

Be the first to review “Mi Smart Band 6 Xiaomi | Fitness Tracker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart band xiaomi mi 6 ne shitje online dyqan taxi

Mi Smart Band 6 Xiaomi | Fitness Tracker

4,900 L6,490 L (-24%)

Shto ne Shporte