Furre per thonjte me drite LED UV 24w

1,890 L

Ka stok

KODI: G-987654 Kategori: ,

FURRE PER THONJTE ME DRITE LED 24W

Furre per thonjte me burim te dyfishte drite UV+LED qe shkurton kohen e tharjes se xhelit ne vetem 60 sekonda.

Sensor automatik i cili nuk ka nevoje te shtypni ndonje celes duke punuar deri ne 99 sekonda automatikisht.

Ideale per perdorim ne shtepi dhe sallon, duke e bere procesin e berjes se thonjve me te thjeshte dhe argetues.

Portativ dhe i lehte per t’u perdorur, si nga personat fillestare dhe ata profesioniste. Mjafton ta lidhni me fishen e karikimit USB per ta karikuar ate.

Siguron perdorim afatgjate, te qendrueshem dhe me performance te larte.

Karakteristika

  • Llambat  LED / UV
  • Konsumi maksimal i energjise: 24W
  • Permasa: 210 x 120 x 80mm
  • Gjatesia e vales: 365 + 405mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

furre per thonjte

Ngjyra

Fuqia Watt

24w

Be the first to review “Furre per thonjte me drite LED UV 24w”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furre per thonj shitje online ne dyqan t

Furre per thonjte me drite LED UV 24w